Skip to content

Odpływy liniowe “Vline Stainless Steel” pod płytkę

Nowoczesne rozwiązanie do zabudowy strefy prysznicowej o nieograniczonych kształtach i wymiarach.

Długość odpływu prysznicowego dobierana jest w zależności od wymiarów powierzchni prysznicowej. 

Dostępne długości odpływów: 500 mm, 600 mm, 700 mm, 800 mm, 900 mm, 1000 mm.

Odpływy prysznicowe „Vline” montowane są w posadzkach betonowych.

“Vline Stainless Steel” – do instalacji w posadzkach betonowych.

Gwarancja – 7 lat (na części metalowe – 7 lat, na części plastikowe – 3 lata).v

Wysoka jakość

Odpływy prysznicowe wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304, która jest odporna na korozję, roztwory alkaliczne i nie zawiera substancji toksycznych. Specjalna obróbka metalu, walcowanie na zimno i gorąco zapewnia wytrzymałość mechaniczną produktów i odporność na odkształcenia. Odpływy liniowe „Vline Stainless Steel” spełniają wymogi dotyczące bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska naturalnego dla produktów UE z certyfikatem CE.

Odpływ liniowy z suchym syfonem

Specjalna konstrukcja syfonu tworzy bariery typu mokrego i suchego dla nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z kanalizacji. Ochrona typu mokrego to niewielka ilość wody na dnie syfonu, gdzie specjalne zawory syfonowe zapobiegają odparowaniu tej wody, tworząc tym samym kolejną barierę – typu suchego. Rozwiązanie to gwarantuje 100 % ochronę przed przykrymi zapachami z kanalizacji nawet w przypadku długotrwałego braku korzystania z prysznica.

Głębokość montażu

Niezwykle mała głębokość montażowa odpływu prysznicowego, zaledwie 52 mm od poziomu podłogi znacznie upraszcza montaż samego odpływu, jak i całej powierzchni prysznicowej. Wysokość montażu odpływu prysznicowego można regulować za pomocą przesuwnych nóżek.

Projekt 2 w 1 (dwa w jednym)

Jedna strona maskownicy kanału ma gładką powierzchnię ze stali nierdzewnej, a druga strona maskownicy posiada warstwę do przyklejenia płytki podłogowej lub okładziny do strefy prysznica. Pomysłów na ekskluzywne wnętrza jest jeszcze więcej.

Prosta konserwacja

Zestaw odpływowy zawiera specjalny haczyk do wygodnego podnoszenia płytki odpływowej w celu konserwacji i czyszczenia odpływu podczas użytkowania. Przepustowość wody przez odpływ wynosi 0,6 l/s.

Wszystkie elementy zawarte w zestawie

Odpływ prysznicowy wyposażony jest we wszystkie niezbędne akcesoria montażowe: materiał hydroizolacyjny – tkaninę wodoodporną oraz instrukcję montażu.tkaninę wodoodporną oraz instrukcję montażu, przejście 40-50 ∅. 

Globalny koncept

Odpływy prysznicowe “Vline” są zgodne z globalną koncepcją “Środowiska bez barier” – pomagają osobom o ograniczonej mobilności i z niepełnosprawnościami w łatwiejszym korzystaniu z urządzeń sanitarnych i nie tworzą barier strukturalnych.

W skład zestawu odpływowego wchodzi:

  1. Obudowa odpływu (ze stali nierdzewnej) 1 szt.
  2. Maskownica odpływu – stelaż do przyklejania płytek (stal nierdzewna) 1 szt.
  3. Tkanina wodoodporna 1 szt.
  4. Syfon (typu suchego) zapobiegający nieprzyjemnym zapachom 1 szt.
  5. Przejściówka z 40d na 50d (wykonana z PVC) 1 szt.
  6. Stópki (w celu regulowania wysokości odpływu) 2 szt.
  7. Haczyk (ułatwiający czyszczenie odpływu) 1 szt.
  8. Instrukcja montażu 1 szt.
  9. Pudełko, opakowanie 1 szt.

Dostępne długości odpływu: 500mm, 600mm, 700mm, 800mm, 900mm, 1000mm.

Gdzie kupić?