Skip to content

Suchy syfon prysznicowy “Vline 360 Pro” pod płytkę

Syfon prysznicowy to doskonale wszystkim znane rozwiązanie do odwadniania wody z prysznica, które zyskało teraz znacznie bardziej atrakcyjny i nowoczesny design. Syfon z przyklejaną płytką podłogową zapewnia jednolity i nieskazitelny wygląd podłogi w przestrzeni prysznicowej i nie stwarza żadnych ograniczeń co do wielkości i kształtu powierzchni prysznicowej. Strefa prysznica z syfonem pod podłogą szybko wysycha, jest łatwa w czyszczeniu i konserwacji.

Wymiary syfony prysznicowego: 150 mm x 150 mm.

Gwarancja – 7 lat (na części metalowe – 7 lat, na części plastikowe – 3 lata).

Wysoka jakość

Odpływy liniowe wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 304, która jest odporna na korozję, roztwory alkaliczne i nie zawiera substancji toksycznych. Specjalna obróbka metalu, walcowanie na zimno i gorąco zapewnia wytrzymałość mechaniczną produktów i odporność na odkształcenia. Odpływy „Vline 360 Pro” spełniają wymogi dotyczące bezpieczeństwa, zdrowia i ochrony środowiska naturalnego dla produktów UE z certyfikatem CE.

Syfon typu suchego

Specjalnie zaprojektowana konstrukcja syfonu tworzy mokrą i suchą barierę dla nieprzyjemnych zapachów wydobywających się z kanalizacji. Ochrona typu mokrego to niewielka ilość wody na dnie syfonu, gdzie specjalne zawory syfonowe zapobiegają odparowaniu tej wody, tworząc tym samym kolejną barierę – typu suchego. Gwarantuje to 100% ochronę przed przykrymi zapachami z kanalizacji nawet w przypadku długotrwałego braku korzystania z prysznica.

Nowoczesny styl

Syfon prysznicowy z przyklejaną płytką, który pozwala zapewnić jednolity i spójny wygląd podłogi jest atrakcyjny nie tylko ze względu na swoje walory estetyczne. Jest on także bardzo funkcjonalny i łatwy do utrzymania w czystości. Z tego powodu jest często wybierany do półotwartych stref prysznicowych, pozwalających na stworzenie systemu bezprogowego.

Mała głębokość montażu

Głębokość montażowa syfonu wynosi zaledwie 56 mm od poziomu posadzki betonowej, co jest szczególnie ważne przy remontach i naprawach strefy prysznicowej.

360°

Syfon dopływu obraca się o 360°, co ułatwia połączenie odpływu z kanalizacją. Przepustowość wody przez odpływ wynosi 0,7 l/s.

Proste i wygodne czyszczenie

W zestawie odpływu z syfonem znajduje się specjalny haczyk umożliwiający wygodne podnoszenie płytki, czyszczenie syfonu oraz konserwację całej instalacji podczas użytkowania. Wyjmowana siatka syfonu przeznaczona jest do wychwytywania z odprowadzanej wody zanieczyszczeń, takich jak włosy itp. i łatwego ich usuwania.

Kompatybilność

Produkt nadaje się także do podłóg podgrzewanych. Przeznaczony jest do montażu nie tylko w betonie, ale również w lekkich podłogach szkieletowych do 28 mm (OSB, Cetris, płyty gipsowe lub inne podłogi). W takim przypadku należy wykorzystać dodatkowy element – uszczelkę syfonową “Vline 360 Pro+25”.

Wszystkie elementy zawarte w zestawie

Zestaw syfonu prysznicowego wyposażony jest we wszystkie niezbędne akcesoria montażowe: materiał hydroizolacyjny – tkaninę wodoodporną oraz instrukcję montażu.

Globalny koncept

Odpływy prysznicowe “Vline” są zaprojektowane zgodnie z globalną koncepcją „środowiska bez barier” – pomagają osobom o ograniczonej mobilności i z niepełnosprawnościami w prostszy sposób korzystać z urządzeń sanitarnych i nie tworzą barier strukturalnych.

W skład zestawu “Vline360 Pro”:

 1. Obudowa odpływu prysznicowego, 1 szt.
  2. Maskownica – rama do przyklejenia płytek (stal nierdzewna) 1 szt.
  3. Tkanina wodoodporna 1 szt.
  4. Syfon (typu suchego) zapobiegający nieprzyjemnym zapachom 1 szt.
  5. Przejściówka z odpływu do kanalizacji z 40d na 50d, 1 szt.
  6. Haczyk (umożliwiający czyszczenie syfonu), 1 szt.
  7. Haczyk (umożliwiający czyszczenie odpływu) 1 szt.
  8. Instrukcja montażu 1 szt.
  9. Pudełko, opakowanie 1 szt.

Wymiary syfonu prysznicowego: 150mm x 150mm.

Gdzie kupić?