Nutekamieji dušo latakai “Vline 360 Pro” su įklijuojama plytele

Tai šiuolaikiškas ir modernus sprendimas įrengiant dušo zoną, nevaržomas formų ir matmenų.

Dušo latako ilgis, pasirenkamas atsižvelgiant į dušo zonos išmatavimus. 

Dušo latakų ilgiai: 500mm, 600mm, 700mm, 800mm, 900mm, 1000mm.

Vline dušo latakai montuojami į betonines ar lengvas karkasines perdangas.

“Vline 360 Pro” – montuoti betoninėje perdangoje.

“Vline 360 Pro + 25” – tarpinė latako montavimui lengvoje karkasinėje perdangoje.

Aukšta kokybė

Dušo latakai pagaminti iš nerūdijančio plieno AISI 304, kuris pasižymi atsparumu korozijai, šarminiams tirpalams, neturi toksinių medžiagų. Specialus metalo apdirbimas, šaltas ir karštas falcavimas, užtikrina mechaninį gaminių tvirtumą , atsparumą deformacijai. “Vline 360 Pro” dušo latakai atitinka CE sertifikatą – ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Dušo latakas su sausu sifonu

Speciali sifono konstrukcija sukuria šlapio ir sauso tipo barjerus blogiems kvapams iš kanalizacijos. Šlapio tipo apsauga – nedidelis kiekis vandens sifono dugne, specialios sifono sklendės neleidžia šiam vandeniui išgaruoti, taip sukurdamos  dar vieną, sauso tipo barjerą, kartu tai garantuoja 100% apsaugą nuo blogų kvapų iš nuotekų sistemos, nesinaudojant dušo zona net ir ilgą laiką.  

Montavimo gylis

Itin žemas dušo latako montavimo gylis, nuo grindų lygio tik 56mm. Tai gerokai supaprastina dušo latako montavimo darbus, o neretai ir visos dušo zonos įrengimą. Dušo latako montavimo aukštis reguliuojamas slankiomis latako kojelėmis.

2in1 (du viename) dizainas

Vienoje latako grotelių pusėje yra lygus nerūdijančio plieno paviršius, kitoje grotelių pusėje klijuojasi dušo zonos grindų plytelė, danga. Dar daugiau idejų išskirtiniams interjerams.

360°

Latako išbėgimas sukasi 360° kampu, tai palengvina latako sujungimo su kanalizacijos sistema darbus. Latako vandens pralaidumas – 0.9l/s.

Lengva priežiūra

Dušo latako komplekte yra specialus kablys patogiam latako plytelės iškėlimui, latako aptarnavimui, valymui eksploatacijos metu.

Suderinamumas

Tinka ir šildomoms grindims.  Tinka montuoti  ne tik betoninėje bet ir  lengvoje karkasinėje perdangoje iki 28 mm, (OSB, cetris, gipso plokštės ar kitokios grindys). Tam naudojama papildoma detalė – trapo tarpinė “Vline 360 Pro+25”.

Viskas komplekte

Dušo latakas komplektuojamas su visais reikalingais montavimo priedais: hidroizoliacinė medžiaga – vandeniui atsparus audinys, instrukcija.

Pasaulinė koncepcija

Vline dušo latakai atitinka pasaulinę “Aplinkos be barjerų” koncepciją – padeda mažo judrumo, neįgaliems žmonėms lengviau naudotis sanitariniais įrenginiais, nesudaro konstrukcinių kliūčių.

Dušo latako komplektą sudaro:

1. Dušo latako korpusas (nerūdijantis plienas) 1 vnt.
2. Latako grotelės – rėmas plytelei įklijuoti (nerūdijantis plienas) 1 vnt.
3. Vandeniui atsparus audinys 1 vnt.

4. Sifonas (sauso tipo) kvapams sulaikyti 1 vnt.
5. Perėjimas iš 40d – į 50d (pvc) 1 vnt.
6. Kojelės (latako aukščiui reguliuoti) 2 vnt.
7. Kablys (dušo latako priežiūrai) 1 vnt.
8. Montavimo instrukcija 1 vnt.
9. Dėžė, įpakavimas 1 vnt.

Dušo latakų ilgiai: 500mm, 600mm, 700mm, 800mm, 900mm, 1000mm.

Kur įsigyti?

Kontaktai