Sausas dušo trapas "Vline 360 Pro" su įklijuojama plytele

Dušo trapas tai visiems nuo seno gerai žinomas dušo nuotekų sprendimas, tačiau dabar jis daug patrauklesnio ir modernesnio dizaino. Trapas su įklijuojama plytele sukuria vientisą, nepertraukiamą dušo grindų vaizdą, neapriboja dušo zonos dydžio ir formos pasirinkimo.  Dušo zona su trapu grindyse greitai išdžiūsta, yra lengvai valoma, ir prižiūrima.

Dušo trapo išmatavimai: 150mm x 150mm

Garantija – 7 metai (metalinėms detalės -7 metai, plastikinėms – 3m.)

Aukšta kokybė

Dušo latakai pagaminti iš nerūdijančio plieno AISI 304, kuris pasižymi atsparumu korozijai, šarminiams tirpalams, neturi toksinių medžiagų. Specialus metalo apdirbimas, šaltas ir karštas falcavimas, užtikrina mechaninį gaminių tvirtumą , atsparumą deformacijai. “Vline 360 Pro” dušo latakai atitinka CE sertifikatą – ES saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Sauso tipo sifonas

Speciali sifono konstrukcija sukuria šlapio ir sauso tipo barjerus blogiems kvapams iš kanalizacijos. Šlapio tipo apsauga – nedidelis kiekis vandens sifono dugne, specialios sifono sklendės neleidžia šiam vandeniui išgaruoti, taip sukurdamos  dar vieną, sauso tipo barjerą, kartu tai garantuoja 100% apsaugą nuo blogų kvapų iš nuotekų sistemos, nesinaudojant dušo zona net ir ilgą laiką.  

Modernus dizainas

Dušo trapas su įklijuojama plytele yra patrauklus ne tik estetiniu požiūriu – vientisas, nepertraukiamas, tolygus grindų vaizdas, bet ir savo funkcionalumu, paprasta priežiūra. Tai itin populiarus pasirinkimas dalinai atviroms dušo zonoms, sukuriama beslenkstė sistema.

Žemas montavimo gylis

Dušo trapo montavimo gylis tk 56mm nuo betoninių grindų lygio, tai dažniausiai itin aktualu atliekant duso zonos renovacijos, remonto darbus.

360°

Trapo išbėgimas sukasi 360° kampu, tai gerokai palengvina trapo sujungimo su kanalizacijos sistema darbus. Latako vandens pralaidumas – 0.9l/s.

Patogi ir lengva priežiūra

Dušo trapo komplekte yra specialus kablys patogiam plytelės iškėlimui, trapo valymui, aptarnavimui eksploatacijos metu. Nuimamas sifono tinklelis, nešvarumams, tokiems kaip plaukai ir pan., iš nutekėjusio vandens surinkti.

Suderinamumas

Tinka ir šildomoms grindims.  Tinka montuoti  ne tik betoninėje bet ir  lengvoje karkasinėje perdangoje iki 28 mm, (OSB, cetris, gipso plokštės ar kitokios grindys). Tam naudojama papildoma detalė – trapo tarpinė “Vline 360 Pro+25”.

Viskas komplekte

Dušo trapo komplekte yra visi reikalingi montavimo priedai: hidroizoliacinė medžiaga – vandeniui atsparus audinys, instrukcija.

Pasaulinė koncepcija

Vline dušo trapai atitinka pasaulinę “Aplinkos be barjerų” koncepciją – padeda mažo judrumo, neįgaliems žmonėms lengviau naudotis sanitariniais įrenginiais, nesudaro konstrukcinių kliūčių.

Dušo trapo "Vline360 Pro" komplektą sudaro:

1. Dušo trapo korpusas, 1 vnt.
2. Trapo grotelės – rėmas plytelei įklijuoti, 1 vnt.
3. Vandeniui atsparus hidroizoliacinis audinys, 1 vnt.

4. Sifonas (sauso tipo) kvapams sulaikyti 1 vnt.
5. Nutekėjimo i kanalizacija perėjimas iš 40d – į 50d, 1 vnt.
6. Kablys (dušo trapo priežiūrai), 1 vnt.
7. Montavimo instrukcija 1 vnt.
8. Dėžė, įpakavimas 1 vnt.

Dušo trapų išmatavimai: 150mm x 150mm; 200mm x 200mm.

Kur įsigyti?

Kontaktai