Skip to content

Nutekamieji dušo latakai “Vline 360 Pro L” su įklijuojama plytele

Tai šiuolaikiškas ir modernus sprendimas dušo zonos įrengimui, nevaržomas formų ir matmenų.

Dušo latako ilgis pasirenkamas atsižvelgiant į dušo zonos išmatavimus. 

Dušo latakų ilgiai: 600mm, 700mm, 800mm, 900mm, 1000mm.

“Vline 360 Pro L” – montavimui betoninėje perdangoje.

Garantija – 7 metai (metalinėms detalėms -7 metai, plastikinėms – 3 metai).

Aukšta kokybė

Dušo latakai pagaminti iš nerūdijančio plieno AISI 304, kuris pasižymi atsparumu korozijai, šarminiams tirpalams, neturi toksinių medžiagų. Specialus metalo apdirbimas, šaltas ir karštas falcavimas užtikrina mechaninį gaminių tvirtumą  atsparumą deformacijai. “Vline 360 Pro L” dušo latakai atitinka CE sertifikato – ES gaminiams taikomus saugos, sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus.

Dušo latakas su sausu sifonu

Speciali sifono konstrukcija sukuria šlapio ir sauso tipo barjerus blogiems kvapams iš kanalizacijos. Šlapio tipo apsauga – tai nedidelis kiekis vandens sifono dugne, kai specialios sifono sklendės neleidžia šiam vandeniui išgaruoti, taip sukurdamos dar vieną – sauso tipo barjerą. Kartu tai garantuoja 100 % apsaugą nuo blogų kvapų iš nuotekų sistemos nesinaudojant dušo zona net ir ilgą laiką.

Montavimas

Itin žemas dušo latako montavimo gylis, nuo grindų lygio tik 56 mm. Tai gerokai supaprastina dušo latako montavimo darbus, o neretai ir visos dušo zonos įrengimą. Dušo latako montavimo aukštis reguliuojamas slankiomis latako kojelėmis. Dušo latako “Vline 360 Pro L” profilis leidžia lengviau sumontuoti dušo lataką prie sienos.

2 in 1 (du viename) dizainas

Vienoje latako grotelių pusėje yra lygus nerūdijančio plieno paviršius, kitoje grotelių pusėje klijuojama dušo zonos grindų plytelė ar danga. Dar daugiau idėjų išskirtiniams interjerams.

360°

Latako išbėgimas sukasi 360° kampu, tai palengvina latako sujungimo su kanalizacijos vamzdžiu darbus. Latako vandens pralaidumas – 0.7 l/s.

Lengva priežiūra

Dušo latako komplekte yra specialus kablys patogiam latako plytelės iškėlimui ir latako aptarnavimui bei valymui eksploatacijos metu.

Viskas komplekte

Dušo latakas komplektuojamas su visais reikalingais montavimo priedais: hidroizoliacine medžiaga – vandeniui atspariu audiniu, perėjimas 40-50 ∅, montavimo instrukcija.

Pasaulinė koncepcija

“Vline” dušo latakai pritaikyti pasaulinei “Aplinkos be barjerų” koncepcijai– padeda mažo judrumo, neįgaliems žmonėms lengviau naudotis sanitariniais įrenginiais, nesudaro konstrukcinių kliūčių.

Dušo latako komplektą sudaro:

  1. Dušo latako korpusas (iš nerūdijančio plieno) 1 vnt.
  2. Latako grotelės – rėmas plytelei įklijuoti (nerūdijantis plienas) 1 vnt.
  3. Vandeniui atsparus audinys 1 vnt.
  4. Sifonas (sauso tipo) kvapams sulaikyti 1 vnt.
  5. Perėjimas iš 40d – į 50d ( iš PVC) 1 vnt.
  6. Kojelės (latako aukščiui reguliuoti) 2 vnt.
  7. Kablys (dušo latako priežiūrai) 1 vnt.
  8. Montavimo instrukcija 1 vnt.
  9. Dėžė, įpakavimas 1 vnt.

Dušo latakų ilgiai: 600mm, 700mm, 800mm, 900mm, 1000mm.

Kur įsigyti?