Skip to content

Kuiv dušitrapp “Vline 360 Pro” liimplaadiga

Dušitrapp on kõigile tuntud duši äravoolulahendus, mis on nüüd palju atraktiivsema ja kaasaegsema disainiga. Liimitud plaadiga trapp loob sujuva, katkematu vaate dušipõrandale ning dušinurga suuruse ja kuju valikul pole piiranguid. Põrandal oleva trapiga dušinurk kuivab kiiresti ning seda on lihtne puhastada ja hooldada.

Dušitrapi mõõtmed: 150 mm x 150 mm.

Garantii – 7 aastat (metallosadele – 7 aastat, plastdetailidele – 3 aastat).

Kõrge kvaliteet

Dušikanalid on valmistatud roostevabast terasest AISI 304, mis on vastupidav korrosioonile, leeliselistele lahustele ja ei sisalda mürgiseid aineid. Spetsiaalne metallitöötlemine, külm- ja kuumvaltsimine tagab toote deformatsioonikindluse ning mehaanilise tugevuse. “Vline 360 Pro” dušikanalid vastavad CE-sertifikaadiga EL-i toodete ohutus-, tervise- ja keskkonnanõuetele.

Kuiv-tüüpi sifoon

Sifooni spetsiaalne konstruktsioon loob märja ja kuiva tüüpi tõkked kanalisatsioonist tuleva halva lõhna eest. Märg-tüüpi kaitse on väike kogus vett sifooni põhjas, kus spetsiaalsed sifooniventiilid takistavad selle vee aurustumist, tekitades nii teise, kuiv-tüüpi barjääri. Samal ajal tagab see 100% kaitse kanalisatsioonisüsteemist tulevate halbade lõhnade eest ilma dušinurka kasutamata isegi pikka aega.

Kaasaegne disain

Liimitud plaadiga dušitrapp on atraktiivne mitte ainult esteetilisest vaatepunktist tänu ühendusteta katkematule ühtlasele põrandavaatele, vaid ka oma funktsionaalsuse ja lihtsa hoolduse tõttu. See on poolavatud duširuumide jaoks äärmiselt populaarne valik, mis loob läveta süsteemi.

Madal paigaldussügavus

Dušitrapi paigaldussügavus on betoonpõranda tasapinnast vaid 56 mm, mis on eriti oluline dušinurga renoveerimisel ja remondil.

360°

Trapp pöörleb 360°, hõlbustades oluliselt trapi ühendamist kanalisatsioonitoruga. Kanali vee läbilaskvus on 0,7 l/s.

Mugav ja lihtne hooldus

Dušitrapi komplekti kuulub spetsiaalne konks plaadi mugavaks tõstmiseks, trapi puhastamiseks ja hoolduseks töö ajal. Eemaldatav sifoonivõrk on mõeldud mustuse, nt karvade jms kogumiseks äravooluveest.

Ühilduvus

Sobib ka põrandaküttele. Sobib paigaldamiseks mitte ainult betooni, vaid ka kuni 28 mm kergkarkasspõrandatele (OSB, Cetris, kipsplaadid või muud põrandad). Selleks kasutatakse lisadetaili – traptihend “Vline 360 Pro+25”.

Kõik on komplektis olemas

Dušitrapi komplekt on varustatud kõigi vajalike paigaldustarvikutega: hüdroisolatsioonimaterjal – veekindel riie, paigaldusjuhend.

Globaalne kontseptsioon

Dušitrapid “Vline” on kohandatud globaalsele “Tõkkevaba keskkond” kontseptsioonile – mis aitab liikumispuuetega inimestel lihtsamini kasutada sanitaarruume ega tekita struktuurseid tõkkeid.

Dušitrapi komplekt “Vline360 Pro” koosneb:

  1. Dušitrapi korpus (roostevabast terasest) 1 tk.
  2. Kanalivõre – raam plaatide liimimiseks (roostevaba teras) 1 tk.
  3. Veekindel riie 1 tk.
  4. Sifoon (kuiv-tüüp) lõhnade vältimiseks 1 tk.
  5. Üleminek 40d pealt 50d pealele (PVC-st) 1 tk.
  6. Jalad (kanali kõrguse reguleerimiseks) 2tk.
  7. Konks (dušikanali hoolduseks) 1 tk.
  8. Paigaldusjuhend 1 tk.
  9. Karp, pakend 1 tk.

Dušitrapide mõõdud: 150 mm x 150 mm

Kust osta?