Skip to content

"Vline 360 Pro" dušas kanalizācijas trapi zem flīzēm, kas tiek līmētas

Dušas kanalizācijas trapi ir sen zināms risinājums notekūdeņu novadīšanai no dušas zonas, kas tagad iegūst arvien pievilcīgāku un modernāku dizainu.  Grīdas noteka zem flīzēm, kas tiek līmētas ļauj izveidot viendabīgu un līdzenu grīdu dušas zonā neatkarīgi no tā, kāda ir tās forma un izmērs.  Dušas zona, kuras grīdā ir ierīkota noteka, ātri izžūst, to ir viegli tīrīt un kopt.

Dušas trapa izmēri: 150 mm x 150 mm.

Garantija – 7 gadi (metāla detaļām – 7 gadi, plastmasas detaļām – 3 gadi).

Augsta kvalitāte

Dušas notekas tiek izgatavotas no AISI 304 nerūsējošā tērauda. Šis materiāls nesatur toksiskas vielas un ir izturīgs pret koroziju un sārmu šķīdumiem. Izstrādājumu mehānisko izturību nodrošina īpaša metāla apstrāde un aukstā un karstā locīšana, kas novērš deformāciju. “Vline 360 Pro” dušas notekas atbilst CE sertifikāta prasībām, t.i., Eiropas Savienības prasībām, kas tiek izvirzītas šāda veida izstrādājumiem veselības, drošības un vides jomā.

Sifonu ar sausā tipa hermetizācijas vārstu

Pateicoties sifona īpašajai konstrukcijai, ir iespējams izveidot mitrās un sausās barjeras, lai novērstu nepatīkamu smaku izplatīšanos no kanalizācijas. Mitrā aizsardzība ir neliels ūdens daudzums sifona apakšā. Speciālie sifona atloki novērš tā iztvaikošanu, radot papildu sausā tipa barjeru. Abas barjeras kopumā garantē 100% aizsardzību pret nepatīkamām smakām no kanalizācijas sistēmas, pat ja dušas zona ilgstoši netiek izmantota.

Mūsdienīgs dizains

Dušas notekas pievilcību nosaka ne tikai iespēja ierīkot viendabīgu un vienmērīgu estētisko grīdu, bet arī funkcionalitāte un apkopes vienkāršība. Šis ir ļoti populārs risinājums daļēji atvērtām dušas zonām, jo tas ļauj izveidot sistēmu bez sliekšņa.

Seklais uzstādīšanas dziļums

Dušas notekas uzstādīšanas dziļums ir tikai 56 mm no betona grīdas līmeņa, kas bieži vien ir ļoti svarīgi, kad tiek veikta dušas telpas renovācija vai atjaunošana.

360°

Notekas uzgalis griežas 360°, kas ievērojami atvieglo pievienošanu kanalizācijas caurulei. Notekas kapacitāte ir 0,7 l / sek.

Vienkārša un viegla apkope

Dušas traps ir aprīkots ar speciālu āķi, kas apkopes un tīrīšanas laikā atvieglo flīžu pacelšanu. Noņemamais sifona tīkls aiztur notekūdeņu piesārņotājus, piemēram, matus utt.

Saderība

Produkts ir piemērots apsildāmām grīdām. Produkts ir paredzēts uzstādīšanai gan betonā, gan vieglās karkasa plātnēs līdz 28 mm biezumā (OSB, Cetris, rīģipsis vai citi grīdas materiāli). Tādā gadījumā tiek izmantota papildu daļa – “Vline” 360 Pro +25 notekas blīvējums.

Viss nepieciešamais ir iekļauts vienā komplektā

Pilnajā dušas trapa komplektācijā ietilpst visi nepieciešamie piederumi: hidroizolācijas materiāls – ūdens atgrūdošs audums, uzstādīšanas rokasgrāmata.

Globālā koncepcija

“Vline” dušas notekas atbilst globālajai “Pieejamas vides” koncepcijai. Tas nozīmē, ka, cilvēkiem ar kustību traucējumiem, tās atvieglo santehnikas lietošanu, neradot strukturālus šķēršļus.

"Vline 360 Pro" dušas trapa komplekts:

  1. Dušas trapa korpuss, 1 gab.
  2. Dušas trapa restīte – rāmis flīžu līmēšanai, 1 gab.
  3. Ūdens atgrūdošs hidroizolācijas audums, 1 gab.
  4. Sifons (ar sausā tipa hermetizācijas vārstu), novērš smaku izplatīšanos, 1 gab.
  5. Kanalizācijas notekas starpgabals ø40 – ø50, 1 gab.
  6. Āķis (dušas trapa apkalpošanai), 1 gab.
  7. Āķis (dušas kanāla apkalpošanai), 1 gab.
  8. Uzstādīšanas rokasgrāmata, 1 gab.
  9. Kaste, iepakojuma materiāls, 1 gab.

Dušas trapa izmēri: 150 mm x 150 mm.

Kur var nopirkt?